O firmie

Matic SA

 

Firma Matic SA działa na polskim rynku od 1990 roku. Specjalizujemy się w dostarczaniu zaawansowanych usług oraz rozwiązań z zakresu technologii informatycznych oraz systemów w obszarach obronności i bezpieczeństwa Państwa. W szczególności, nasza oferta skierowana jest do sektora administracji publicznej, resortów mundurowych oraz przedsiębiorstw działających w strategicznych sektorach gospodarki. Możemy z dumą powiedzieć, że aktywnie uczestniczymy i wspieramy procesy transformacji technologicznej polskich przedsiębiorstw i instytucji państwowych.

Historia

W Matic SA wierzymy, że innowacja technologiczna jest bezpośrednią przyczyną zdobywania przewagi konkurencyjnej przedsiębiorstw i podnoszenia efektywności działania państwa. Naszą misją jest pomagać w jej zdobyciu poprzez dostarczanie rozwiązań technologicznych dopasowanych do potrzeb naszych Klientów.

Ponad 30 lat doświadczeń na rynku IT pozwoliło nam na zdobycie stabilnej pozycji na rynku rozwiązań w zakresie nowych technologii. Kompetencje i doświadczenie naszego zespołu potwierdzają liczne autoryzacje i certyfikaty czołowych producentów branży.

W ostatnich latach firma rozwija aktywnie dział rozwiązań związanych z bezpieczeństwem i obronnością Państwa – w zakresie szeregu rozwiązań na styku informatyki i rozwiązań, skierowanych do wojska i służb mundurowych.

Kadra zarządzająca Matic SA składa się z doświadczonych menadżerów praktyków, którzy doskonale znają rolę technologii informacyjnych w nowoczesnym przedsiębiorstwie oraz mają kompleksowy, aktualny przegląd dostępnych na rynku rozwiązań w zakresie infrastruktury informatycznej oraz bezpieczeństwa i obronności.

Polityka jakości

Firma Matic SA posiada:

  • System Zarządzania Jakością
  • System Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji (zgodnie z normami: ISO 9001:2015, AQAP 2110:2016, ISO/IEC 27001:2017)
  • Świadectwo Bezpieczeństwa Przemysłowego
  • Koncesję na wytwarzanie oraz obrót wyrobami o przeznaczeniu wojskowym lub policyjnym
Matic SA Certyfikat poświadczenie bezpieczeństwa przemysłowego